Nasz personel medyczny

 

Lekarz Dentysta Magdalena Klażyńska

Praktyk z wieloletnim doświadczeniem. Moim celem jest świadczenie usług stomatologicznych na najwyższym poziomie. Bezustannie podnoszę swoje kwlifikacje zawodowe uczestnicząc w specjalistycznych kursach krajowych i zagranicznych. Ostatni kurs 6.06.2013 dotyczył radiologii stomatologicznej.

Pracując, na uwadze zawsze mam komfort pacjenta i miłą atmosferę.

 

 Lekarz Dentysta Ewa Majchrowska- specjalista stomatologii dziecięcej

 

Doświadczony lekarz, który już nie boi się najmłodszych pacjentów. Wieloletnia praktyka ustawicznie uzupełniana jest wiedzą zdobywaną na różnorakich szkoleniach. Wiedza teoretyczna została znacznie poszerzona w wyniku odbytej specjalizacji. Aktualna lista odbytych szkoleń na tej stronie.  

 

Lekarz Dentysta Anna Szufnara

 

 Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Obecnie doktorantka w Zakładzie Stomatologii Wieku Rozwojowego w CSK UMED Łódź, gdzie zajmuje się tematyką leczenia próchnicy w zębach stałych u dzieci.

W codziennej praktyce szczególnie interesuje się leczeniem zachowawczym i endodontycznym.

Lekarz Dentysta Katarzyna Majchrowska

 

 Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

W codziennej praktyce szczególnie interesuje się leczeniem endodontycznym oraz leczeniem dzieci. Aktualna lista odbytych szkoleń na tej stronie.

 

 Higienistka Stomatologiczna Paulina Tworek

 

Absolwentka Centrum Kształcenia Ustawicznego w Łodzi. W gabinecie zajmuje się stomatologią estetyczną oraz profilaktyką u dzieci. Służy również dobra radą w zakresie instruktażu higieny jamy ustnej. Nieustannie uczestniczy w licznych kursach, szkoleniach oraz warsztatach prowadzących do podniesienia kwalifikacji. Uczestniczka między innymi konferencji naukowej pt. „Profilaktyka fluorkowa u dzieci, młodzieży i dorosłych”. Cechuje się dużą starannością w tym co robi, będąc przy tym delikatną. Aktualna lista odbytych szkoleń na tej stronie.

 

 

Jesteś lekarzem dentystą ? Szukasz Pracy ?

Twoja wizytówka może być w tym miejscu.

Zapraszamy